S námi „z NULY na PLNÝ VÝKON“

Jste na startu podnikání a začínáte nebo již podnikáte a máte „běžný“ účetní systém.

Každý by chtěl, aby jeho eshop byl co nejlepší, ale přechod z nuly na profesionální eshopové řešení bývá v řadě případů problém. My však máme řešení!

Založili jste firmu a chcete podnikat a začínáte řešit prodej přes e-shop. Nemáte zatím ani účetní systém, protože vám s vedením účetnictví pomáhá někdo další.

Případně již podnikáte a začínáte uvažovat o prodej přes e-shop. Máte „běžný“ účetní systém, ale zatím vám postačuje a nechcete ho měnit.

Jak s námi přeřadíte na vyšší stupeň?

Když přeskočíme řešení webových stránek a objednávkového formuláře (které vám jsme schopni vytvořit v rámci tvorby běžných webových stránek),
umíme pro vás vytvořit nejjednodušší, provozně nejlevnější ale přesto vysoce propracovaný systém eshopu postavený na platformě WordPress a WooCommerce.

Nepožadujete napojení na účetní systém, protože to zatím není třeba?
Nevadí. Umíme vás posunout dál později, a tak vám to nebrání v rozjezdu.

Chcete napojit „běžný“ účetní systém na jednoduchý eshop?
Celkem jednoduché řešení, které vám pomůžeme aplikovat, protože
výhodou běžných účetních systémů je existence celé řady pluginů pro WooCommerci.
Plugin je zásuvný modul (typ programu), který se pouze doinstaluje do prostředí WordPress a zajistí napojení na „běžný“ účetní systém.

Takto alespoň pro začátek máte vyřešenou základní automatizaci procesu distribuce objednávaného zboží.

 

Umíme jet ještě rychleji?

Vycházíme ze situace, že jsme se již rozjeli, ale potřebujete jet ještě rychleji. (Vaše data jsou aktuálně na eshopu na platformě WooCommerce)
Zajistíme propojení dat eshopu s vysoce propracovaným ekonomickým systémem KelEXPRESS nebo KelSQL, který s vámi poroste dle vašich potřeb a nebude vás v budoucnu omezovat.

Takto jste již připraveni rozjet se na plný výkon.
Tím, že jste přešli z „běžného“ účetního systému na ekonomický systém KelEXPRESS nebo KelSQL jste si vytvořili základní předpoklady pro předjetí vaší konkurence.

Pro plný výkon je třeba mít nejen dobrý motor, ale i profesionální internetový systém iKeloc.

Nyní jíž máte ekonomický systém KelEXPRESS nebo KelSQL. (Vaše data jsou aktuálně nejen na eshopu na platformě WooCommerce a tak i zároveň v ekonomickém systému KelEXPRESS nebo KelSQL)
Nasazením profesionálního internetového systému iKeloc získáte maximální využití všech prvků pro rozvinutí vašeho internetového obchodování.
V tomto případě již nejste napojeni jako většina ostatních konkurenčních řešení, ale plně propojeni s ekonomickým systémem.

Zavedením profesionálního internetového systému iKeloc máte téměř neomezené možnosti.
Rozepisovat se zde co všechno náš systém poskytuje by nebylo fér vůči těm, kteří z nějakého důvodu zatím na iKeloc nemohou přejít.

Více se dozvíte zde.

 

… nebo prostě všechno přeskočíte a nastoupíte rovnou na profesionální řešení iKeloc a KelSQL, a tak si ušetříte řadu problémů s postupným přechodem …