Redakční systém umožňuje vytváření a editování stránek eshopu (kontakty, obchodní podmínky, atp.). Pro úpravy těchto stránek se využívá tzv. WYSIWYG editor, editor s podobný rozhraním jako program Word.

V rámci redakčního systému je také možné pracovat s články a řadit je do různých kategorií (novinky, blog, články, atp.).

K dispozici jsou také „Segmenty“, které umožňují správu specifických částí eshopu. Je přes ně možné upravovat bannery, patičku webu, uživatelské texty, složitější HTML nebo JS kód, přesně podle potřeb daného eshopu.

Dostupný správce souborů, slouží k nahrávání souborů jako jsou fotografie, PDF soubory a další. S těmito soubory je pak možné dále pracovat a odkazovat na ně z stránek či článků.

Redakční systému také dokáže zpracovávat uživatelské tokeny, pomocí kterých můžete do stránek vložit blok s konkrétními produkty, výběr produktů nebo přehled nejnovější produktů. Dále je možné vkládat seznam posledních článků nebo seznam kategorií článku. Umožňujeme zobrazovat odkazy na určité pod kategorie produktů nebo například uživatelské recenze z Heureky

Podrobnější informace pro naše zákazníky na www.ikeloc.cz/podpora/sprava-obsahu-stranek-webova-administrace/